Doprava a platba

Objednávání zboží v e-shopu

V průběhu objednávkového procesu budete vyzváni k vyplnění kontaktních a dodacích údajů, jejichž správné a kompletní vyplnění je podmínkou úspěšného vyřízení objednávky a dodání zboží. Vaše údaje nebudou poskytnuty dalším osobám. (Více o ochraně osobních údajů v části Ochrana osobních údajů.)


Poštovné

Zboží zasíláme v rámci České republiky prostřednictvím dopravců Zásilkovna nebo DPD. Cena za dodání zboží po ČR je 99 Kč za jednu zásilku. Příplatek za dodání na dobírku je 29 Kč, celkem tedy128,- Kč. U objednávek nad 1 500 Kč poskytujeme dopravu zdarma.


Dodací lhůty

Obvyklá doba dodání u skladových položek je do 3 pracovních dnů. Dodací lhůta u zboží na objednávku je obvykle mezi 10-14 dny, v závislosti na množství, sortimentu a zemi původu zboží může být i delší. V případě nestandardních dodacích lhůt je odhadovaná dodací lhůta s kupujícím předem konzultována.


Způsoby platby

V našem internetovém obchodě můžete zboží zaplatit buď formou dobírky, kdy budete zboží platit při převzetí zásilky od dopravce, anebo on-line kartou prostřednictvím bezpečné platební brány GoPay. Velkoobchodní zákazníci mohou využít také bezhotovostní platby na fakturu.

V případě platby předem zboží odešleme v den, kdy obdržíme od naší banky potvrzení o provedené platbě.


Ceny

Ceny v e-shopu PLOJHAR jsou vždy uvedeny včetně DPH. Výsledná cena se skládá z ceny za zboží (po započtení případné slevy) a z ceny za poštovné.

Podrobné informace naleznete ve Všeobecných obchodních podmínkách.

Papír Plojhar - od roku 1888

Plojhar.cz
E-Shop

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0,00
0 ks
Oblíbené